Kompleti ditor për Pushtet

Hot

61,00 Çmimi origjinal qe: €61,00.48,00Çmimi i tanishëm është: €48,00.

Ka gjendje

Ka gjendje

Shto ne Wishlist
Shto ne Wishlist

Rituali i Pushtetit është kryefjala e duhur e rutinës së kujdesit të një mashkulli. Në këtë kuti do të zbulosh përbërësit më të mirë, për më të mirët.

Shkuma pastruese është formuluar që të largojë të gjitha papastërtitë nga fytyra.

Do të gjesh gjithashtu një krem thellësisht hidratues dhe ushqyes, formuluar për kujdesin ndaj barrierës së lëkurës.

Në fund, kujdesi do të përforcohet nga kremi rigjenerues për sytë, i mbushur me përbërësit më të fortë për mbrojtjen e asaj zone të ndjeshme.

 

Kategori:

Përshkrim

Kompleti përmban:

1. Shkumën larëse të fytyrës  (zbulo më shumë)

Pastron dhe hidraton në të njëjtën kohë lëkurën. Një kombinim i shkëlqyer i vitaminës B3, aminoacideve dhe ekstraktit Opuntia Dillenii.

2. Kremin hidratues të fytyrës (zbulo më shumë)

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Uushqen thellësisht shtresat e saj dhe ndihmon në uljen e inflamacioneve.

3. Kremin rigjenerues të syve (zbulo më shumë)

I përkryer për meshkujt që dëshirojnë të përqendrohen te parandalimi apo trajtimi i qeskave dhe vijave të holla.

4. Peshqir i butë për fytyrën (zbulo më shumë)

Ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës, thith ujin e tepërt pa fërkim të ashpër dhe minimizon rrezikun e akneve duke parandaluar transferimin e baktereve dhe yndyrës.